گز رخ، گز روغنی، مورینگا، روغن بن, درخت معجزه، درخت زندگی‌، مفید ترین درخت جهان

در سال ۲۰۱۲ ،نزدیک به ۸ میلیون و ۲۰۰ نفر در سراسر جهان به خاطره سرطان جان دادند، بر اساس سازمانهای غذایی ایالت متحده آمریکا، ۸۷۰ میلیون نفر در سطح جهان، از داشتن غذای کافی‌ برای خوردن محروم می باشند و بیش از ۲ میلیارد نفر از کمبود ریز مغذی‌ها رنج می‌برند.

 

با ما بیشتر آشنا شوید:

- یک گروه منسجم و بین المللی از دانشمندان و سرمایه گذاران به لطف پروردگار جهانیان گرد هم آمدند تا با حس مسئولیت در انجام مأموریت و دیدگاهی‌ متفاوت در راستای منافع ملی‌ و انسانی‌، قدم بردارند و اقدام به حرکتی‌ انقلابی در زمینه‌های طبّ ،غذا و دارو، کشاورزی، دام پروری، صنعت، تصفیه و سلامت آب، سوخت پاک (بیودیزل) و هوا فضا که باعث بهبود سلامت روحی‌ و جسمی‌، معضلات اقتصادی، بهداشت و کیفیت زندگی‌ مردم در سراسر جهان میشود، کنند .

- ما تنها شرکتی هستیم که دارای قرارداد با سازمانهای دولتی، دانشگاه‌ها و کشاورزان می‌باشیم، تا زیر نظر متخصصین شرکت و بر اساس استاندارد‌های جهانی‌، کار کاشت، داشت و برداشت انجام بگیرد و از سوی دیگر به کشاورزان در خرید محصولات خام آنها کمک می‌کنیم تا با فناوری و فرآوری مواد خام در زمینه‌های مختلف و دست داشتن در بازار جهانی‌ به لطف پروردگار گامی مثبت در چرخه‌ٔ عرضه و تقاضا برداریم.

- ما تنها شرکتی هستیم که دارای هسته های فناوری در دانشگاههای برتر کشور هستیم، و محققین و دانشجویان را پشتیبانی‌ می‌کنیم تا دربارهٔ بتانسیل‌های مربوط به انواع گونه‌های مورینگا در زمینه‌های غذا و دارو، پزشکی‌، کشاورزی، دامپروری و هوافضا تحقیق و برسی‌ نمایند.

 

مأموریت ما : پشتیبانی‌ از نهادها، گروه‌ها و افرادی که میخواهند قدمی‌ به سمت بهبود سلامت روحی‌ و جسمی‌ مردم در سراسر جهان بردارند.

 

چشم انداز ما :

۱ -معرفی‌ نسل جدید ابرغذا‌ها در جهان.

۲-تحول درعرصه غذا و دارو، طبّ، کشاورزی و دام پروری .

۳ -عوض کردن دایت و رژیم غذایی موجود برای خوراک دام و طیور در جهان.

۴ -معرفی‌ نسل دوم بیودیزل (سوخت پاک) و پیشگیری از آلودگی‌های زیست محیطی‌.

۵ -جایگزینی محصولات نامناسب با گیاه معجزه آسای مورینگا در مناطق گرمسیر و نیمه گرمسیر.

۶ -پیشگیری و جلوگیری از کمبود ریزمغزیها، سرطان، چاقی، فقر و قحطی زدگی در جهان.

۷ -تصفیه آب در مناطق محروم، بیابان زدایی و جلوگیری از جنگل زدایی.

 

 

دفتر شرکت در ایران

تهران

تلفن/تلگرام:

66122676 (21) 98+

دکتر بختیاری

Email: Iran@MoringaVip.Com

گالری‌